שירותי החברה

משכנתא לבנייה עצמית

משכנתא לבנייה עצמית

החלטתם ללכת בגדול?

החלטתם ללכת בענק?

רבים מאיתנו חלמו כל החיים על בניית בית פרטי משלהם, בית החלומות, שיהיה לפי העיצוב והתוכניות המדויקות שלהם. אבל בית פרטי כולל גם עלויות לא מעטות, צורך בתכנון יסודי מראש וירידה לפרטים הקטנים ביותר, כשאחד ההיבטים החשובים ביותר בבנייה העצמית, הוא המימון.

בדרך כלל, לא יהיה באפשרותנו להשיג את מלוא הסכום לבניית הבית, ויהיה עלינו לקחת משכנתא לבנייה עצמית. חשוב לשים לב שמשכנתא זו כוללת הבדלים מהותיים לעומת משכנתא על נכס בנוי:

א. מפני שאנו נדרשים להציג לבנק אישורים והיתרים רבים ומגוונים, ביניהם: היתרי בנייה, תוכניות בנייה מאושרות, ועוד, והבנק יבקש "לפקח" על כל שלבי התכנון, הבנייה והביצוע עד קבלת טופס 4, המיוחל.

ב. הבנק לא מעביר לכם את מלוא הכסף בבת אחת, אלא במספר שלבים, בהתאם לאבני דרך שהוגדרו.

ג. לא פעם אנו נוטים לחשב באופן לא נכון את עלויות הבנייה, ולא לקחת בחשבון גורמים שעלולים לייקר את ההליך ולהביא לכך שבאמצע הפרויקט, אנו עלולים להישאר ללא אמצעי מימון.

כל הסיבות הללו מעלות את החשיבות של קבלת ייעוץ וליווי אישי של יועץ משכנתאות מוסמך עבור לקיחת משכנתא לבנייה עצמית.

 

משכנתא טופ תעניק לכם את הליווי האישי, המקצועי והטוב ביותר שיאפשר לכם לבנות את הבית שתמיד חלמתם עליו

אנחנו ב"משכנתא טופ" נעניק לכם ליווי אישי כבר משלבי התכנון וקבלת ההיתרים הראשונים של הפרויקט, נעשה לכם סדר בעלויות האמיתיות שצפויות לכם, נבנה לכם תמהיל משכנתא מותאם אישית, בהתאם לצרכים, לסטטוס ולמקורות שלכם.

אנו נבנה עבורכם תוכנית מימון שלמה ומקיפה למשכנתא לבניה עצמית. על מנת להקטין את הריביות ואת הסיכון, וכדי לאפשר לכם לממן את הבית שכל כך חלמתם עליו, בצורה המקצועית, האמינה והיעילה ביותר, ונהיה אתכם מרגע הגשת הבקשה לבנק ועד לחתימה סופית על מסמכי המשכנתא.

 

ההתנהלות הכלכלית הנכונה שלכם
מתחילה עכשיו

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם