שירותי החברה

משכנתא חדשה

משכנתא חדשה

נטילת משכנתא חדשה היא לרוב ההחלטה הפיננסית הקשה ביותר שמשפחה בישראל נדרשת לקבל. כולם רוצים בית חלומות גדול ויפה, אבל איש אינו מעוניין להיות משועבד לתשלומי משכנתא שלא ניתן לעמוד בהם. שביל הזהב הוא חמקמק, וקשה להשתלם בכוחות עצמכם בכל המונחים הפיננסיים המורכבים, בשפע המסלולים האפשריים ובהשלכות שיהיו בפועל למספרים המבלבלים שנפרשים בפני הלווים.

כאשר אתם יושבים מול יועץ המשכנתא של הבנק חשוב לזכור שהוא אינו מייצג אתכם אלא את המעסיק שלו. רבות מהאפשרויות שמוצגות בפניכם משרתות דווקא את צרכי המוסד הבנקאי, ואינן בהכרח מיטביות עבורכם. יועץ משכנתאות חיצוני מנוסה ומקצועי יוכל לנווט את דרככם בבטחה אל המסלול הנכון עבורכם.

מעבר לבחירת המסלול הנכון במשכנתא החדשה צריך לבחור את הבנק הנכון – ומדובר בהחלטה דינמית שכן הבנקים משנים את התנאים כל הזמן, ותיתכן הלוואה מסוימת שתתאים למשפחה מסוימת אך אינה מתאימה לאחרת.

היועץ הנכון יבדוק את המסלולים, יתמקח ויעשה את כל עבודת הרגליים הנדרשת כדי להביא אליכם חומר מעובד והמלצות מסודרות. הוא יזכיר לכם דברים שאולי שכחתם כמו התפתחות משק הבית והוצאות צפויות עתידיות, ויתאר עבורכם את המונחים הפיננסיים המורכבים בשפה השווה לכל נפש.

 

אנו ב-"משכנתא טופ – ייעוץ ותכנון משכנתאות" מציעים יעוץ והכוונה בהליך נטילת המשכנתא. מבנקים למשכנתאות כבר מרגע הגשת הבקשה ועד לחתימה סופית על מסמכי המשכנתא.

 אנו ב-"משכנתא טופ – ייעוץ ותכנון משכנתאות" נלווה אתכם לכל אורך התהליך:

  • נבנה בעבורכם את המשכנתא האופטימלית והנכונה ביותר עבורכם.
  • נרוץ, נזיע ונתמקח בשבילכם עבור קבלת אישור עקרוני בריביות הטובות ביותר.
  • נלווה אתכם למציאת הבנק המתאים לצרכים שלכם.
  • נלווה אתכם בשלב הביטחונות.
  • נלווה אתכם ביום החתימה.

ההתנהלות הכלכלית הנכונה שלכם
מתחילה עכשיו

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם