שירותי החברה

משכנתא לכל מטרה עסקית

משכנתא למטרה עסקית

 

לרובנו המילה משכנתא מקושרת מיידית לרכישת דירה למגורים או השקעה, אבל ניתן לעשות שימוש בהלוואה זו גם כמשכנתא לכל מטרה. כלומר גם עבור הון שנדרש לכל מטרה שהיא, כנגד משכון נכס והערת אזהרה לטובת הבנק.

רוב האנשים פונים מיידית לבנק על מנת לקבל הלוואת סולו לכל מטרה (ללא בטחונות) על בסיס חשבון העו"ש. 

לעיתים הם נתקלים בריביות גבוהות מאוד או בסירוב מצד הבנק, היות ומדובר בסכומים גבוהים מידי, ולעיתים הם נוטלים את ההלוואה, ללא ידע מוקדם, ונאבקים בעומס כלכלי שדוחק אותם לצמצום מידי ומאבקים יום יומיים תוך פגיעה כלכלית בתא המשפחתי שלהם.

אם אתם בעלי עסקים שצריכים הון כדי לקדם את העסק, אם אתם מעוניינים לטוס ליעד בחו"ל שתמיד חלמתם עליו, רוצים לקיים בר מצווה או בת מצווה לילדים, לעזור לילד שמתחתן, לקנות טסלה, או לשפץ את הבית, משכנתא זו יכול להוות פתרון מצוין עבורכם, שלא חשבתם עליו!

 

מהם היתרונות של משכנתא לכל מטרה?

 

הפחתת הריביות שאנחנו משלמים לבנק ע"י איחוד הלוואות – משכנתא לכל מטרה היא כלי מצוין שמאפשר לנו לקחת הלוואה גדולה אחת מהבנק, במקום מספר הלוואות קיימות, ולהחזירן במועד מוקדם יותר לעומת הלוואה רגילה, משכנתא לכל מטרה ניתנת לפריסה על פני מספר שנים רב יותר, ולהחזיר כל חודש סכומים נמוכים יותר.

ריביות נמוכות לעומת הלוואת רגילות

שעבוד הנכס כנגד המשכתנתא לכל מטרה – מאפשר גם לאלו שהבנק כיום מסרב להם להעניק הלוואות לקבל משכנתא זו

 

משכנתא טופ תעניק לכם את הייעוץ המקצועי שמתאים בדיוק לצרכים, למטרות וליכולות שלכם ותסייע לכם להשיג את תנאי המשכנתא הטובים ביותר על מנת לסייע לכם להגשים את כל השאיפות שלכם, בצורה אחראית ומבוקרת.

ההתנהלות הכלכלית הנכונה שלכם
מתחילה עכשיו

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם